Hürriyet

14 Nisan 2010 Çarşamba

sohbetteyiz..

her zaman kalabalık bi aile olmanın özlemini çekmişimdir...isterdim ki bi ablam ve ufak bi kardeşim olsun:)ama şükürler olsunki bi tane abim var..tek çocuk olmak istemezdim valla..
çok yakın bi çocukluk arkadaşım vardı..aynı apartmanda oturuyorduk..5 kız kardeştiler..belki de o zaman başlamıştı abla özlemi,kalabalık aile özlemi..
neşeli,deli tiplerdi ki bi de:))onlarla olunca acayip eğleniyordum..yapılan sohbetler,kurulan sofralar..kalabalık yenen yemekler bile daha bi keyifli oluyordu..zaten ordan taşınıncaya kadar heralde zamanımın bi çoğu onlarda geçmiştir..eyy gidi günlerr :)özledimm valla..
bi giriş yapayım dedım ama baya uzadı gitti:)güzel bi günün devamı güzel bi aile toplantısıyla devam ediyor:)dostlarda gelince aile tamamlandı..aslında sürekli bi aradayız ama bu akşam farklı oluyor sanki..tv kapalı teknolojıden uzağızz(tabi ben hariç)ama valla sohbet keyifli kulağım onlarda:)gündüzden hazırlanan pastalar böreklerde geldii..ohh keyifler tam yerinde..
müzik listemi gözden geçiriken bi yandan da sessizce müzik dinlerken"babam sesini açsana,ne kadar huzurludur ney sesi"dedi..ney sesi etrafı sarınca sohbetin seyri de dğişti ve çok güzel,huzurlu bi sohbet devam ediyor..
evet yazımm çok ilginç değil hatta sıradan da bi yazı ama bugun farklıydı..aynı evin için de olup farklı odalarda oturuyoruz çoğu zaman..biri tv izler biri bilg.başında böylee bı arada olup kopuk oluyoruz aslında..ister istemez herkes kendine dönüyor..aile sohbeti,aileyle bı arada olmak kadar huzurlu birşey yok heralde..

şükürler olsun ki;böyle güzel bi aileye sahibim ve güzel dostlara..

herkes bana bakıyoo..bırak artık bılg.diyee hadiii benden bu kadarrr:)

2 yorum:

  1. RAbbim huzurunuzu daim etsin...
    Biz kalabalık aile değildik (5kişilik ) ama kalabalık bi sülaleyiz :) bizde de yanlız kalmak mümkün değil çook şükür :)

    YanıtlaSil
  2. amin papucum hepimizin:)
    sülale kalabalık da ancak yazları bi araya gelebiliyoruz herkes ayrı şehirlerde..bir araya gelince keyifli oluyor:)

    YanıtlaSil